ART / Lithographs / Litograph in colors 13803264
nr 1380 3264
Nils Wedel
(1897-1967), Sverige
Nils Wedel (1897-1967). Signed, numbered 125/310. Subject: 48x30cm, yttermått inklusive ram: 69x50cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Nils Wedel (1897-1967), Signerad, numrerad 125/310. Motivet: 48x30cm, yttermått inklusive ram: 69x50cm
Nils Wedel, Swedish painter, born 1897, dead 1967.
Monday February 22 2021
at 18:51:17